По класах класні керівники провели ви      ховні години на теми: «Пам'ять вічно жива», «Війна, війна – хай ніколи не повториться вона», «Герої – вічно молоді», «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», «Пам’ятники розповідають».
У 1-4 кл. учні виготовили червоні маки. Класні керівники розповіли про мак, як символ пам'яті.
Переглянуто документальні фільми про військові дії на фронтах та в підпіллі, а також про жахливі концентраційні табори у 6-8 кл.: «1941. «Гроза над Європою»», «Брестська фортеця», «Концтабір смерті «Майденек».
Учнями 6 та 10 класів упорядковано могилу ветерана Великої Вітчизняної війни Д. М. Коломійця. Сьогодні на неї покладено квіти, вінок, лампадки.
|