Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 19.05.2024, 04:28

Позакласні заходи [93]
Досягнення учнів [4]

Прем'єр запевнив, що з 1 вересня діти навчатимуться у школах

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що уряд вже визначив всі особливості навчального процесу в школах з 1 вересня. Про це прем'єр заявив у інтерв'ю виданню "Радіо Свобода".

"Навчальний рік розпочнеться в Україні 1 вересня. Нормальний навчальний рік. Це важливо. Тому що люди переживають. Є якісь спекуляції, маніпуляції, що всі будуть вчитися вдома, що соціалізація дітей не відбудеться. Є маса прохань: пустіть хоч в перший клас хоч на один день дітей, щоб діти побачили, що це таке. Ні. У нас навчальний рік починається 1 вересня. Ми вже провели всі необхідні заходи, наради. Ми запустили процеси в областях. Голови ОДА контролюють", - сказав Шмигаль.

Також він зазначив, що в регіонах, що знаходяться в "червоних зонах" влада буде вводити для школярів двотижневий карантин, в ході якого діти будуть навчатися дистанційно.

Раніше повідомлялося, що в Міністерстві охорони здоров'я України розробили правила, за якими діти підуть вчитися 1 вересня.

Категорія: Мої статті | Додав: Штефан_Сучеван (09.08.2020)
Переглядів: 222 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.