Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 03.05.2024, 08:13

Позакласні заходи [93]
Досягнення учнів [4]

Літній мовний табір ,,Rainbow’’

З 1 по 10 червня 2021 року у Сучевенській ЗОШ l-lll ст. було організовано роботу літнього мовного табору ,,Rainbow’’. Кожен день у таборі було весело і цікаво. В процесі спілкування та інтерактивів, діти занурювались в англійську середу і в невимушеній формі, абсолютно природним чином, підвищували свій рівень володіння англійською мовою.

Навчання було проведено сучасними методиками, що значно покращило рівень володіння англіською мовою. Діти отримали нові знання та навички не відриваючись від веселих ігор, подорожей та спілкування з друзями.

Вчитель англійської мови, Ілуцан Д.М. приділила особливу увагу методиці, спрямованій на розкриття потенціалу і талантів дітей, використовуючи ігри, парні та групові форми роботи, які збагатили лексичний запас учнів формуючи комунікативні вміння.

Категорія: Мої статті | Додав: Штефан_Сучеван (15.06.2021)
Переглядів: 206 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.